Introductie
Diensten
Team
Contact
Routebeschrijving
Links

 
Team
 

Theo van Asselt
accountant en partner
asselt@berculoaccountants.nl

Arthur Berculo
accountant en partner
berculo@berculoaccountants.nl
 

Els Mulder
accountant
mulder@berculoaccountants.nl

Jan de Kruijff
relatiebeheerder
kruijff@berculoaccountants.nl
 

Christiaan Pijpers
assistent-accountant
pijpers@berculoaccountants.nl

Mirjam van Valkengoed
assistent-accountant
valkengoed@berculoaccountants.nl

A.J. Berculo Accountants hanteert bij de uitoefening van haar werkzaamheden algemene voorwaarden,
waarin een beperking van aansprakelijkheid is opgenomen. De algemene voorwaarden worden u op
verzoek kosteloos toegezonden.

Handelsregister: 57198608.